O nás

Navrhujeme, vyrábíme a stavíme venkovní dětská hřiště. Krásná a bezpečná hřiště, která se dětem líbí. Nabízíme stabilní a trvanlivé konstrukce, kvalitní materiály a nevtíravý přírodní vzhled. Hlavním materiálem je proto kvalitní smrkové dřevo, své důležité místo však mají u nás i ocelové prvky, zejména nerezavějící ocel, která se se dřevem skvěle doplňuje.

V našem sortimentu naleznete především vlastní výrobky. Disponujeme nejrozvinutějším stavebnicovým systémem herních sestav (systém 110). Nabízíme houpačky v různém provedení konstrukce, malé i větší kolotoče z nerezi, dětské domečky, systém 18+ pro nejmenší děti, lanové dráhy, šplhací soupravy, dětská staveniště a mnoho dalšího.

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu lanových pyramid, trampolín a dalších zajímavých prvků od německé firmy SMB-seilspielgeraete Berlin, kterou zastupujeme v ČR a na Slovensku.

Ke všem výrobkům vlastníme certifikáty typu vydané autorizovanou osobou TÜV SÜD Czech s.r.o.

Nabízíme komplexní řešení zakázek od návrhu po stavbu hřiště včetně dopadových ploch, oplocení a zahradnických úprav. Následně provádíme servis a odborné kontroly našich výrobků.

Neváhejte nás proto se svým záměrem oslovit, rádi za Vámi přijedeme a navrhneme Vám nejlepší řešení. 

Na dětech pak sami uvidíte, že HRA S námi baví.